Autoevakuators Pleskodālē

Izsaukt autoevakuatoru Pleskodālē: +371 28298002

Autoevakuators.eu 24 stundas diennaktī pieejams arī Pleskodālē un tās apkārtnē – Valgales iela, Jūrkalnes iela, Irlavas iela, Kalnciema iela, Ventspils iela, Lielirbes iela, Liepājas iela un Kārļa Ulmaņa gatve.

Autoevakuācijas process:

  1. Izsaukuma iemesls, problēmas apraksts situācijas novērtēšanai
  2. Autoevakuators.eu dispečers izvērtējot situāciju, uz izsaukuma vietu nosūta nepieciešamos resursus
  3. Autoevakuators.eu profesionālis novērtē situāciju uz vietas un sniedz nepieciešamo palīdzību, arī tad, ja evakuācija nav nepieciešama
  4. Ja palīdzība uz vietas nav iespējama, tiek veikta evakuācija uz nepieciešamo adresi

Transportlīdzekļu evakuācija var būt vajadzīga vairāku iemeslu dēļ – visbiežākie iemesli ir transportlīdzekļa tehniski bojājumi, kas liedz turpināt kustību, dažādi dzinēja defekti, akumulatora darbības traucējumi, riepu bojājumi, iekļūšana ceļu satiksmes negadījumā. 

Nestandarta situācijas – auto izcelšana no grāvjiem, grūti izbraucamām vietām, smiltīm, peļķēm, bedrēm, auto atslēgu pazaudēšana, vējstikla bojājumi un tamlīdzīgi.

Autoevakuatora izmaksas asociējas ar dārgu pakalpojumu, taču maksimāli precizējot informāciju, izmaksas ir iespējams samazināt. Teiksim, nosūtot uz notikuma vietu auto kategorijai atbilstošu evakuatoru. Ja auto var novietot uz evakuatora tikai ar priekšējiem riteņiem, arī tas var samazināt pakalpojuma izmaksas.

Autoevakuators.eu ir uzticams serviss ar augstu reputāciju, par ko liecina klientu atsauksmes, kvalitatīvi un savlaicīgi realizējot pasūtījumus.

Pleskodāle ir Rīgas pilsētas apkaime Pārdaugavā, Zemgales priekšpilsētā. Pleskodāles apkaime atrodas Rīgas dienvidrietumu daļā. Tā robežojas ar Zolitūdes, Šampētera, Āgenskalna, Bieriņu un Mūkupurva apkaimēm, kā arī Mārupes novadu. Pleskodāles apkaimes kopējā platība ir 3,480 km².

PAKALPOJUMI

Auto evakuators strādā:

  • Rīga

  • Rīgas rajons

  • Visa Latvija

  • Lietuva

  • Igaunija

Kādi ir visbiežākie iemesli autoevakuatora izsaukšanai?

Ir daudz un dažādi iemesli, kāpēc rodas nepieciešamība izsaukt autoevakuatoru. Lai gan jebkura šāda situācija var būt unikāla, tomēr ir daži visbiežākie iemesli: