Autoevakuators Brasā

Izsaukt autoevakuatoru Brasā: +371 28298002

Autoevakuators.eu piedāvā savus pakalpojumus diennakts režīmā arī Brasā un Brasas apkaimē – Brīvības ielā, Tallinas ielā, Miera ielā, Alojas ielā, Tomsona ielā, Ēveles ielā, Vesetas ielā, Zirņu ielā, Krišjāņa Valdemāra ielā, Duntes ielā.

Pārvietojoties ar transportlīdzekli, var pārsteigt situācija, kad nepieciešama palīdzība. Tehniski bojājumi, auto dzinēja problēmas, izlādējies akumulators, laika apstākļu ietekme, auto vairs nespēj pārvietoties, ceļu satiksmes negadījums un citi. Ne vienmēr ir nepieciešama autoevakuatora palīdzība, bieži vien risinājums ir iespējams, nepārvietojot transportlīdzekli.

Izsaucot autoevakuatoru, dispečerim jānodod informācija par atrašanās vietu. Jācenšas nodot pēc iespējas precīzāku lokāciju, adresi. Tas nepieciešams, lai dispečers spētu autoevakuācijas pakalpojumu sniegt pēc iespējas ātrāk un vadītājs varētu vieglāk atrast transportlīdzekļa lokācijas vietu.

Svarīgi nodot informāciju par transportlīdzekļa tipu, lai nosūtītu nepieciešamo autoevakuatoru, kas spēj transportēt attiecīgo transportlīdzekļa veidu. Evakuatori atšķiras izmēros, katrs no tiem spēj evakuēt dažāda izmēra transportlīdzekļus. Jāatceras, ka autoevakuatoru pakalpojumu izmaksas atkarīgas arī no lieluma, tāpēc dispečerim jāzina auto kategorija, lai uz notikuma vietu netiktu nosūtīts neatbilstošs un dārgāks autoevakutors.

Autoevakuators.eu ir ne tikai transportlīdzekļa evakuācijas pakalpojumu sniedzējs, mēs palīdzam arī dažādās citās nestandarta situācijās – auto izvilkšana no grāvja, nestandarta kravu pārvadājumi, riepu serviss, akumulatora uzlādēšana un auto iedarbināšana.

Uzticies Autoevauators.eu profesionāļiem, kas nogādās transportlīdzekli no Brasas uz jebkuru citu lokāciju. 

Brasa ir Rīgas pilsētas apkaime Vidzemes priekšpilsētā. Brasas apkaime atrodas tuvu Rīgas pilsētas centram, Daugavas labā krasta dzelzceļa loka ziemeļaustrumu daļā. Tā robežojas ar Skanstes, Sarkandaugavas, Mežaparka, Čiekurkalna, Teikas, Grīziņkalna un Rīgas centra apkaimēm.

PAKALPOJUMI

Auto evakuators strādā:

  • Rīga

  • Rīgas rajons

  • Visa Latvija

  • Lietuva

  • Igaunija

Kādi ir visbiežākie iemesli autoevakuatora izsaukšanai?

Ir daudz un dažādi iemesli, kāpēc rodas nepieciešamība izsaukt autoevakuatoru. Lai gan jebkura šāda situācija var būt unikāla, tomēr ir daži visbiežākie iemesli: