Autoevakuators Bukultos/Bukulti

Izsaukt autoevakuatoru – Bukulti: +371 28298002

Autoevakuators.eu servisa pakalpojumi diennakts režīmā ir pieejami arī Bukultos un Bukultu apkaimē.

Veicot izsaukumu, Autoevakuators.eu dispečerim nepieciešams sniegt sekojošu informāciju:

  • Situācijas, problēmas pēc iespējas detalizētāks apraksts
  • Transportlīdzekļa tips, izmērs un tehniskais stāvoklis
  • Atrašanās vietas adrese, koordinātas

Autoevakuators dispečers tādējādi spēs organizēt izsaukumu pēc iespējas produktīvākai palīdzībai. Tiks nosūtīts transportlīdzekļa tipam atbilstošākais autoevakuators, sagatavoti citi tehniskās palīdzības līdzekļi, ja būs nepieciešama palīdzība uz vietas.

Pieredze un Attieksme

Autoevakuators.eu ir pieredzējis uzņēmums, par kura pakalpojumiem ir daudz labas atsauksmes no klientiem. Ne vienmēr palīdzība uz ceļa nozīmē tikai evakuācijas pakalpojumu, bieži vien problēma ir atrisināma uz vietas. Autoevakutors.eu profesionāļi atradīs piemērotāko individuālu risinājumu katrai klienta problēmai.

Kvalitatīvs serviss

Autoevakuatoru biznesā kvalitāte ir viens no izšķirošajiem faktoriem. Ne vienmēr lētāk būs arī kvalitatīvāk. Slikta servisa rezultātā var sanākt, ka izdevumi pēc nekvalitatīvas evakuācijas pakalpojuma sniegšanas būs lielāki nekā šķietamais ietaupījums par lētāku servisu.

Bukulti ir Rīgas apkaime Vidzemes priekšpilsētā. Bukultu apkaime atrodas Rīgas pilsētas austrumu daļā Ķīšezera dienvidaustrumu piekrastē ap Juglas kanālu. Tā robežojas ar Sužu, Berģu un Juglas apkaimēm, kā arī ar Bukultu ciemu Garkalnes novadā apkaimes ziemeļaustrumu daļā. Bukultu apkaimes robežas ir pilsētas robeža, Brīvības gatve, Miltiņpunga, Jugla, Ķīšezers, Pils kakts, Klipiņdūcka, līnija caur Jaunciema dabas liegumu.

PAKALPOJUMI

Auto evakuators strādā:

  • Rīga

  • Rīgas rajons

  • Visa Latvija

  • Lietuva

  • Igaunija

Kādi ir visbiežākie iemesli autoevakuatora izsaukšanai?

Ir daudz un dažādi iemesli, kāpēc rodas nepieciešamība izsaukt autoevakuatoru. Lai gan jebkura šāda situācija var būt unikāla, tomēr ir daži visbiežākie iemesli: