Autoevakuators Ādažos

Ja nepieciešama transportlīdzekļa evakuācijas palīdzība Ādažos un Ādažu novadā, Autoevakuators.eu ir pieejams 24 stundas diennaktī.

Autoevakuācijas process:

 1. Izsaukuma iemesla, problēmas apraksts situācijas novērtēšanai
 2. Autoevakuators.eu izvērtējot situāciju, uz izsaukuma vietu nosūta nepieciešamos un atbilstošus resursus
 3. Autoevakuators.eu darbinieks novērtē situāciju uz vietas un sniedz nepieciešamo palīdzību, arī tad, ja evakuācija nav nepieciešama
 4. Ja palīdzība uz vietas nav iespējama, tiek veikta evakuācija uz nepieciešamo vietu

Transportlīdzekļu evakuācija var būt nepieciešama dažādu iemeslu dēļ – ierastākie iemesli kā transportlīdzekļa tehniskie bojājumi, kas liedz turpināt kustību, dažādi dzinēja defekti, akumulatora darbības traucējumi, riepu bojājumi, iekļūšana ceļu satiksmes negadījumā.

Nestandarta situācijas – auto izcelšana no grāvjiem, grūti izbraucamām vietām, smiltīm, peļķēm, bedrēm, auto atslēgu pazaudēšana, vējstikla bojājumi un tamlīdzīgi.

Ja nepieciešams sniegt palīdzību uz vietas un nav nepieciešama tūlītēja evakuācija, Autoevakuators.eu atrisinās problēmu uz vietas:

 • Diennakts riepu serviss
 • Akumulatora uzlāde
 • Transportlīdzekļa izcelšana no neizbraucamas teritorijas, vietas

Izsaucot evakuatoru, svarīgi paziņot dispečerim ne tikai izsaukšanas iemeslu, problēmu, bet arī transportlīdzekļa kategoriju, lai uz izsaukuma vietu nosūtītu atbilstošāko evakuatoru, kas spēs pārvietot atbilstošās kategorijas transportlīdzekli.

Bieži vien pietiek auto novietot uz evakuatora tikai ar priekšējiem riteņiem, kas var samazināt evakuācijas izmaksas. Cena atkarīga ne tikai no evakuācijas maršruta, bet arī evakuatora veida, lieluma.

Ādaži ir apdzīvota vieta Pierīgā, kas atrodas Gaujas kreisajā krastā. Ādaži ir Ādažu novada centrs un atrodas pie autoceļa A1, 21,6 km attālumā no Rīgas centra. Ādažos ir novada administratīvās iestādes, skolas (Ādažu vidusskola, Ādažu sākumskola un Ādažu Brīvā Valdorfa skola), bērnudārzs, vairāki veikali un pakalpojumu uzņēmumi. 

PAKALPOJUMI

Auto evakuators strādā:

 • Rīga

 • Rīgas rajons

 • Visa Latvija

 • Lietuva

 • Igaunija

Kādi ir visbiežākie iemesli autoevakuatora izsaukšanai?

Ir daudz un dažādi iemesli, kāpēc rodas nepieciešamība izsaukt autoevakuatoru. Lai gan jebkura šāda situācija var būt unikāla, tomēr ir daži visbiežākie iemesli: