Autoevakuators Carnikavā

Izsaukt autoevakuatoru Carnikavā: +371 28298002

Autoevakuators.eu pakalpojumi diennakts režīmā pieejami Carnikavā un Carnikavas novadā.

Pārvietojoties ar transportlīdzekli, ikvienu var pārsteigt situācija, kad nepieciešama palīdzība. Tehniski bojājumi, pārstājies darboties auto dzinējs un iedarbināt to vairs nav iespējams, izlādējies akumulators, laika apstākļu dēļ auto nespēj pārvietoties, noticis ceļu satiksmes negadījums.

Ne vienmēr ir nepieciešama autoevakuatora palīdzība, bieži vien risinājums ir iespējams, nepārvietojot trasnportlīdzekli. 

Maldīgs ir priekšstats, ka autoevakuācijas pakalpojums ir dārgs. Var gadīties, ka turpinot pārvietoties ar bojātu auto vai izsaucot palīgā draugu, kas auto līdz servisam aizvilks ar auto, tiks padziļināti auto bojājumi un izmaksas būs vairākas reizes lielākas.

Ja auto panelī iededzies brīdinājuma signāls, kas brīdina par neatgriezenisku bojājumu (visbiežāk dzinēja simbols sarkanā krāsā), ieteicams nekavējoties pārtraukt kustību un izsaukt autoevakuatoru, kas nogādās transportlīdzekli līdz servisa lokācijai.

Autoevakuators.eu nav tikai transportlīdzekļa evakuācijas pakalpojumu sniedzējs, mēs palīdzēsim ar dažādās citās nestandarta situācijās – auto izvilkšana no grāvja, nestandarta kravu pārvadājumi, riepu serviss, akumulatora uzlādēšana un auto iedarbināšana.

Uzticies Autoevauators.eu profesionāļiem, kas nogādās transportlīdzekli no Carnikavas un Carnikavas novada uz jebkuru citu lokāciju.

Carnikava ir pilsēta Vidzemes rietumos netālu no Gaujas ietekas Rīgas jūras līcī. Carnikavā dzīvo aptuveni 4000 iedzīvotāju un kopējā platība ir nepilni 5 km².

PAKALPOJUMI

Auto evakuators strādā:

  • Rīga

  • Rīgas rajons

  • Visa Latvija

  • Lietuva

  • Igaunija

Kādi ir visbiežākie iemesli autoevakuatora izsaukšanai?

Ir daudz un dažādi iemesli, kāpēc rodas nepieciešamība izsaukt autoevakuatoru. Lai gan jebkura šāda situācija var būt unikāla, tomēr ir daži visbiežākie iemesli: