Autoevakuators Grīziņkalnā

Izsaukt autoevakuatoru Grīziņkalnā: +371 28298002

Autoevakuators.eu sniedz diennakts pakalpojumus Grīziņkalnā un tā apkaimē – Artilērijas iela, Krāsotāju iela, Lienes iela, Augusta Deglava iela, dzelzceļš, Brīvības iela, Tallinas iela un Aleksandra Čaka iela.

Maldīgs ir priekšstats, ka autoevakuācijas pakalpojums ir dārgs. Var gadīties, ka turpinot pārvietoties ar bojātu auto vai izsaucot palīgā draugu, kas auto līdz servisam aizvilks ar auto, tiks padziļināti auto bojājumi un izmaksas būs vairākas reizes lielākas. Ja auto panelī iededzies brīdinājuma signāls, kas brīdina par neatgriezenisku bojājumu (visbiežāk dzinēja simbols sarkanā krāsā), ieteicams nekavējoties pārtraukt kustību un izsaukt autoevakuatoru, kas nogādās transportlīdzekli līdz servisa lokācijai.

Autoevakuatora izsaukums var būt nepieciešams dažādās situācijās – avārijas, ceļu satiksmes negadījums, autotransporta pārvietošana uz auto servisu, CSDD vai vienkārši citu lokāciju. Tāpat izbrauksim uz Grīziņkalnu arī, lai palīdzētu atrisināt citas radušās problēmas ar transportlīdzekli – tehniskas problēmas, kā dēļ nevar iedarbināt auto dzinēju, riepu bojājums, nepieciešams riepu serviss, auto izvilkšana no grāvja, auto nogāde utilizācijai un citi.

Grīziņkalns ir Rīgas pilsētas apkaime Latgales priekšpilsētā un Centra rajonā. Grīziņkalna apkaime atrodas tuvu Rīgas pilsētas centram, Daugavas labā krasta dzelzceļa loka austrumu daļā (administratīvi apkaimes ziemeļu daļa līdz Aleksandra Čaka ielai atrodas Rīgas pilsētas Centra rajonā, bet dienvidu daļa — Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētā). Tā robežojas ar Brasas, Teikas, Purvciema, Avotu ielas un Centra apkaimēm.

PAKALPOJUMI

Auto evakuators strādā:

  • Rīga

  • Rīgas rajons

  • Visa Latvija

  • Lietuva

  • Igaunija

Kādi ir visbiežākie iemesli autoevakuatora izsaukšanai?

Ir daudz un dažādi iemesli, kāpēc rodas nepieciešamība izsaukt autoevakuatoru. Lai gan jebkura šāda situācija var būt unikāla, tomēr ir daži visbiežākie iemesli: