Autoevakuators Baltezerā

Izsaukt autoevakuatoru Baltezerā: +371 28298002

Autoevakuators.eu pakalpojumi Baltezerā pieejami 24 stundas diennaktī. Baltezers ir apdzīvota vieta Ādažu novadā. Baltezers izvietojies starp Lielo un Mazo Baltezeru pie autoceļa A1 4,4 km attālumā no novada centra Ādažiem un 17 km no Rīgas centra.

Izsaucot autoevakuatoru, dispečerim jānodod informācija par atrašanās vietu. Jācenšas nodot pēc iespējas precīzāku vietu, adresi, atrašanās vietas koordinātas. Tas nepieciešams, lai autoevakuācijas pakalpojumu spētu sniegt pēc iespējas ātrāk un vadītājs varētu vieglāk atrast transportlīdzekļa lokācijas vietu.

Svarīgi nodot informāciju par transportlīdzekļa tipu, kategoriju, lai būtu iespējams nosūtīt nepieciešamo autoevakuatoru, kas spēj transportēt atbilstošo transporta veidu. Evakuatori atšķiras izmēros, katrs no tiem spēj evakuēt dažāda izmēra transportlīdzekļus.

Jāatceras, ka autoevakuatoru pakalpojumu izmaksas atkarīgas arī no to lieluma, tāpēc dispečerim jāzina auto kategorija, lai uz notikuma vietu netiktu nosūtīts neatbilstošs un dārgāks autoevakutors.

Autoevakuators nav nepieciešams visos gadījumos, tāpēc būtiski pēc iespējas detalizētāk raksturot transportlīdzekļa stāvokli un izsaukuma iemeslu. Piemēram, var gadīties, ka pietiek ar daļēju auto novietošanu uz platformas, lai to nogādātu auto servisā. Ja automašīnas riteņi ir nobloķējušies, nepieciešams evakuators ar pacēlāju.

Autoevakuācijas procesa gaita:

  • autoevakuatora izsaukšana
  • situācijas novērtējums – tiek fiksēti bojājumi un izstrādāts tālāko darbību plāns
  • auto labošana uz vietas, ja iespējams
  • autoevakuācija un nogādāšana servisā – uz vietas nenovēršamu bojājumu gadījumos transportlīdzeklis tiek nogādāts nolīgtā, norādītā vai tuvākā autoservisā

Baltezers šobrīd ir prestižu privātmāju ciems. Baltezerā atrodas luterāņu baznīca, Rīgas ūdensapgādes muzejs (pie Baltezera sūkņu stacijas), kokaudzētava “Baltezers”, kafejnīcas, veikali.

PAKALPOJUMI

Auto evakuators strādā:

  • Rīga

  • Rīgas rajons

  • Visa Latvija

  • Lietuva

  • Igaunija

Kādi ir visbiežākie iemesli autoevakuatora izsaukšanai?

Ir daudz un dažādi iemesli, kāpēc rodas nepieciešamība izsaukt autoevakuatoru. Lai gan jebkura šāda situācija var būt unikāla, tomēr ir daži visbiežākie iemesli: